Відгуки курсантів
Шановні колеги! Ми завершили перший курс «Школа ендоскопічної гінекології. Стартовий рівень».
Дякуємо всім, хто вирішив навчатися з нами.
Ділимося з вами відгуками лікарів.
Наступна така ж "Школа" запланована згідно з розкладом на грудень 2026 року. Хто ще не приєднався до навчання, ще має шанс! За підсумками навчання ми йдемо на зустріч за бажанням лікарів і створили спільноту лікарів, які мають бажання продовжувати отримувати практичний досвід і здобувати теоретичні знання з нашою кафедрою, «Школою ендокринологічної гінекології».
Відгуки:
Светлана Коротич:
Дякую за детальний і змістовний розбір , ваші курси сприяють нашому професійному зростанню. Слухаю з задоволенням ????❤️
Лариса:
Шановні Тетяно Анатоліївно і Ольго Валентинівно, щиро дякую Вам за сьогоднішню зустріч, вона принесла не тільки відповіді на питання і нові знання, але і задоволення від спілкування. Це те, чого зараз, дійсно, не вистачає і це дуже цінно.
ЦАРУК Тетяна Олександрівна:
Доброго ранку! Хочу залишити відгук про курс ТУ.
Шановна Тетяна Анатоліївна , дуже вдячна за такий цікавий та корисний курс тематичного вдосконалення ! Дякую всім викладачам . Окрема подяка Ользі Валентинівні !
Всі лекції дуже змістовні та корисні !
Дуже вдячна за колегіальне відношення , доброзичливість , щирість !
Я вперше проходила ТУ на Вашій кафедрі і буду всім колегам рекомендувати поповнювати свої знання та досвід саме у Вас на кафедрі!
Дякую всім хто причетний до цього курсу !
Дякую! За те що ділитись своїм досвідом та знаннями та допомагаєте нам професійно зростати !
Хочу висловити щиру подяку колективу кафедри «Акушерства, гінекології та репродуктології» НТУ «ХПІ» за цикл ТУ «Школа ендокринної гінекології. Початковий рівень».
Для мене, як для практикуючого лікаря, було важливо отримати не просто набір знань, а глибоке та структуроване розуміння теми. Інтегративний підхід, який поєднує сучасну доказову базу з розумінням фізіології, допоміг систематизувати власний досвід.
Особливо цінними були теми, які висвітлили зв'язок ендокринних порушень із психосоматичними станами — це дозволяє подивитися на пацієнта цілісно, а не просто «вилікувати аналіз». Матеріал має не тільки теоретичну глибину, але й пряму практичну користь: його можна одразу застосовувати в роботі та у власному житті.
Дякую, що ділилися не тільки своїми знаннями, але й досвідом. Відчувалося ваше щире бажання зробити цей цикл цікавим і прикладним. Я дуже вдячна за цей досвід і дружню атмосферу під час навчання та спілкування!
З власного досвіду знаю, як складно знайти матеріал, який поєднує знання і практику, і дуже рада, що обрала саме цей цикл.
Маю бажання повернутися на нові навчання і щиро рекомендую його колегам.
Бажаю всьому дружньому колективу кафедри, і особисто Тетяні Анатоліївні та Ользі Валентинівні, натхнення, енергії, здоров'я, нових цікавих проєктів, і миру Україні якомога скоріше.
З повагою лікар акушер- гінеколог Логінова Лариса Володимирівна.


